O inwestycji

Harmonia w miejskim wydaniu.

Lake Park – miejsce idealne dla każdego, kto pragnie połączyć miłość do wielkomiejskiego stylu życia z bliskością natury. Architektura osiedla położonego na warszawskim Ursynowie tworzy swoistą enklawę, złożoną z pięciu budynków, zlokalizowanych wokół wewnętrznego jeziora i rozległych terenów zielonych. Doskonale wiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a odpoczynkiem, dlatego też zadbaliśmy o to, aby na terenie osiedla znalazły się specjalne miejsca do rekreacji: boisko do koszykówki, ścieżki spacerowe i do joggingu, specjalnie wydzielona strefa do jogi i do gry w bule. Całość usytuowana w otoczeniu zieleni.

Mieszkańcy będą mogli cieszyć się też prywatną plażą zlokalizowaną tuz przy jeziorze, własną stacją Veturilo i miejscem do grillowania dla rodziny i przyjaciół. A wszystko to w niedalekiej odległości od najważniejszego centrum biznesowego Warszawy.

 

Jezioro z prywatną plażą Atrakcje osiedla Strefa do relaksu Wszystko dla najmłodszych
Nowoczesna infrastruktura

O inwestycji

Osiedle z myślą o mieszkańcach

Lake Park to nowa, prestiżowa część osiedla Central Park Ursynów. Została zaprojektowana z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących dogodnego miejsca do życia o podwyższonym standardzie. Tworząc tę inwestycję dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić mieszkańcom jak największą wygodę codziennego życia. Na terenie osiedla obok licznych terenów rekreacyjnych znajdują się także place zabaw i prywatne przedszkole Drewniane pomosty, wyłożone drewnem tarasy, panoramiczne okna i najwyższej jakości materiały, to tylko niektóre z zalet osiedla. Aby zapewnić jak największą ilość terenów zielonych  i jednocześnie bezpieczeństwo dla dzieci, na osiedlu wprowadzony został podziemny ruch kołowy. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane. Bardzo wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckimi wykończeniami klatek schodowych oraz prywatną całodobową recepcją. Wysoce rozwinięta infrastruktura osiedla, liczne udogodnienia oraz doskonała komunikacja z centrum sprawiają, że Lake Park to idealne miejsce do życia.

zobacz film z drona
Wszystko czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki

Inteligentne miejskie rozwiązania.

Głęboko wierzymy, że przyszłością życia w mieście jest filozofia smart living. W myśl wyzwań jakie stoją przed mieszkańcami Warszawy zaprojektowaliśmy nasze osiedle w taki sposób, aby niosło ze sobą jak najwyższy komfort życia i funkcjonalność. Niespotykane jak dotąd rozwiązania urbanistyczne zastosowane w Lake Park to m.in.: podziemny ruch kołowy, nowoczesny system monitoringu, wydajne zagospodarowanie zieleni i wewnętrzne jezioro. Wszystko po to aby żyło się lepiej.

Technologia w służbie człowiekowi

Otoczenie

Przyjazna przestrzeń dla rodzin z dziećmi

Zlokalizowane na terenie inwestycji tereny zielone, ścieżki spacerowe oraz liczne place zabaw sprawiają,że Lake Park Apartments to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.  Osiedle zlokalizowane jest 10 minut drogi samochodem od największego centrum biznesowego Mokotowa, co pozwala zaoszczędzić cenny czas marnowany na co dzień w korkach do pracy. Dodatkowym atutem  jest bliskość okolicznych przedszkoli, szkół i centrów handlowych, w tym Galerii Mokotów. Lokalizacja ułatwia szybki i dogodny dojazd do centrum i innych ważnych miejsc Warszawy.

 

pobierz katalog
Las kabacki Tor wyścigów konnych Centrum biznesowe Galeria
Przedszkole na terenie osiedla

DOŚWIADCZENIE, WIARYGODNOŚĆ, SPOKÓJ – TO KUPUJESZ W PAKIECIE

Marvipol Development

Marvipol  to solidny deweloper wyznaczający standardy współczesnego budownictwa wielorodzinnego.

Dwudziestoletnie doświadczenie, 300 000 m² wybudowanej powierzchni użytkowej, 3000 mieszkań przekazanych Klientom, niezawodność i przywiązanie do jakości sprawiają, że każda oddana inwestycja to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa na każdym etapie jej zakupu.

 

Skontaktuj się
z Biurem sprzedaży
Lake Park Apartments