Udogodnienia

Wysoka jakość
materiałów

Mieszkania etapu II wyróżniają się na tle całej inwestycji jeszcze większą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zostały zaprojektowane w sposób oddający stylistykę apartamentów, dzięki czemu tworzą nową, prestiżową część Central Park Ursynów. Drewniane pomosty, wyłożone drewnem tarasy, przestronne okna i najwyższej jakości materiały to tylko niektóre z zalet osiedla. Bardzo wysoki standard inwestycji podkreślony został także elegancko wykończonymi klatami schodowymi.

Inteligentny dom Wysoka jakość materiałów System alarmowy Bezpieczeństwo

Wszystko w zasięgu ręki

Atrakcje osiedla

Na terenie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, które pozwalają mieszkańcom zarówno na wyciszenie i relaks, jak i aktywny odpoczynek po pracy. Amatorzy spacerów i joggingu będą zachwyceni systemem ścieżek zaprojektowanych wokół wewnętrznego jeziora. Na terenie inwestycji znajdą się też specjalnie wydzielone miejsca do spotkań z przyjaciółmi przy grillu i prywatna plaża.

Rekreacja

Dla miłośników sportu

Fani ruchu na świeżym powietrzu z pewnością docenią specjalnie stworzoną sieć ścieżek do joggingu, wydzieloną strefą jogi, boisko do koszykówki i ścieżki do jazdy na rolkach. Do osiedla przynależy także stacja wypożyczania rowerów Vertuillo oraz klub fitness.

Ochrona i monitoring

Komfort i bezpieczeństwo

Dbając o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, na osiedlu znajduje się strefa kontrolowanego dostępu, a cały teren jest strzeżony i monitorowany przez ochronę. W celu zapewnienia jak najwyższego komfortu życia i bezpieczeństwa, został stworzony podziemny ruch kołowy, żeby udostępnić mieszkańcom zielone tereny rekreacyjne i ścieżki spacerowe.

Z myślą o dzieciach

Wszystko dla najmłodszych

Projektując Lake Park nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Na terenie inwestycji znajdować się będą dwa nasłonecznione place zabaw oraz prywatne przedszkole. Do ich dyspozycji zostaną oddane także tereny zielone oraz takie atrakcje jak chociażby trasa do jazdy na rolkach. Bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring oraz podziemny ruch kołowy.

Przedszkola Szkoły podstawowe Gimnazja Licea ogólnokształcące

 

Skontaktuj się
z Biurem sprzedaży
Lake Park Apartments